Petra Nachtmanová

Petra Nachtmanová
Petra Nachtmanová
Národnost:ČeskáČeská
Narozen:09.11.1972 (Huntířov u Děčína)
Věk:51
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

https://www.petranachtmanova.cz/

Petra Nachtmanová se narodila 9. listopadu 1972 a pochází z Huntířova u Děčína. V současnosti jde o autorku knih různých žánrů, nejčastěji se zaměřuje na romány pro ženy ze současnosti i historie, krimi a thrillery.

Psát začala až po třicátém roku svého života. Nejdříve svou tvorbu prezentovala na různých literárních serverech pod několika přezdívkami. Na vlastní náklady vydala sbírku básní několika autorů „Snění v kalichu divizny“.

Články a povídky publikovala na mnohých webových stránkách a v tisku (Krimi Jedním dechem, Krásy Česka, Psychologie dnes, Kámoška.cz, Abeceda zahrady, CountryPic.com). Od února 2009 do května 2012 dělala šéfredaktorku internetového magazínu nejen pro ženy ChytráŽena.cz, od května 2010 do září 2014 šéfredaktorku ePortýru – časopisu o folku, country a hudbě příbuzných žánrů, trampingu, přírodě a samozřejmě o známém festivalu Porta.

V letech 2001 - 2017 žila na ostrově karibském ostrově Curaçao. O tomto období pojednává kniha vydaná pod názvem Karibská láska (2018).
Od roku 2006 vycházely její knihy různých žánrů v několika vydavatelstvích a nakladatelstvích.
1. června 2017 založila vlastní nakladatelství Petunky, kde vydává všechny své tištěné a elektronické knihy.

Zdroj:https://www.petranachtmanova.cz/


Knihy

Počet knih: 5 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Petra Nachtmanová
Petra Nachtmanová
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz