Sara Wood

Sara Wood
Sara Wood
Národnost:BritskáBritská
Narozen:1941
Věk:82
Pohlaví:Žena Žena

Životopis

Sara Wood se narodila na jihu Anglie. Její rodina byla chudá, ale usilovala o čtenáře. Ve věku 11 let získala Sara stipendium na bezplatném místě ve známé škole platící poplatky. Ačkoli ve věku 16 let složila všechny své zkoušky na úrovni O, opustila školu, aby školila jako sekretářka a pomáhala rodinným financím.

Vdala se v 21 letech, kdy se její dva synové Richard a Simon narodili v následujících 3 letech, zapracovala se do péče o své malé děti tím, že založila herní skupinu a poté poskytla turistům v jejím přímořském domově nocleh se snídaní. Manželství nakonec skončilo rozvodem a Sara potřebovala najít zaměstnání, které by bylo vhodné pro její školáky. Vystudovala učitelku a potkala svého současného manžela na vzdělávací škole. Když se vzali, přestěhovali se do Sussexu.

Charlotte Lamb ji inspirovala, aby se pokusila napsat knihu Mills & Boon a byla přijata. Sara se rozhodla psát na plný úvazek. Po několika letech se ona a její manžel přestěhovali do Cornwallu, ale nyní se vrátili do Sussexu a žili ve stejném městě jako Richard a Simon - a jejich rodiny. Sára má nyní 5 vnoučat.

Nyní jsou Sara Wood a její manžel prarodiči a žijí v Sussexu.

Zdroj:https://en.wikipedia.org/wiki/Sara_Wood_(novelist)


Knihy

Počet knih: 1 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

Sara Wood
Sara Wood
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz