99%

James Redfield

James Redfield
James Redfield
Národnost:AmerickáAmerická
Narozen:19.03.1950
Věk:74
Pohlaví:Muž Muž

Životopis

V roce 1993 sám publikoval svojí první novelu Celestýnské proroctví, díky brzkému zájmu bylo dílo jedno z nejúspěšněji vydaných knih svépomocí (self-published). Následně v roce 1994 publikovalo knihu vydavatelství Warner Books a na podle “Publishing Trends” byla knížka na prvním místě v kategorii mezinárodní bestseller (1996) a na druhém místě o rok předím. Tři roky po vydání prvního dílu vydal druhý díl s názvem Desáté proroctví: Vize pokračuje.

Narodil se a vyrůstal na venkově nedaleko Birminghamu v Alabamě. Vychován v metodistické církvi byl orientován na komunity a skupiny lidí a byl frustrovaný nedostatkem odpovědí na otázky ohledně přírody a spirituality či duchovna. Na škole studoval Východní filozofie včetně Taoismus a Zen. Po absolvování univerzity v Aburnu se 15 let věnoval práci s mladistvými. Během této doby, ho velmi zaujal lidský potenciál, intuice a paranormální jevy, které by pomohly s jeho psychicky narušemýni dorostenci. Po celou tuto dobu Redfield formulaval a přemýšlel o myšlenkách a idejích, které později publikoval v Celestýnském proroctví. V roce 1989 opustil práci terapeuta a začal se věnovat psaní.

Série Celestine Proroctví pokračovala v roce 1999 s vydáním Tajemství Shambhaly: Hledání jedenáctého proroctví.

V roce 2002 Redfield společně s autorem Michael Murphy a Sylvia Timbers vytvořili knihu Bůh a vyvíjející se vesmír: Další krok ve vývoji člověka. Následně v roce 2006 vyšel film Celestýnské proroctví. V neposlední řadě James Redfiel vydal několik dalších průvodců, které však nebyly vydány v češtině kromně výše zmíněného díla.

Zdroj:Wikipedia


Knihy

Počet knih: 3 

Komentáře

Zatím nebyl napsán žádný komentář

Přidat komentář

Fotografie

James Redfield
James Redfield
Přidat fotografii

Odkazy

Zatím nebyl vložen žádný odkaz

Přidat odkaz

Hodnocení

HodnoceníUživatelČas hodnocení